Jaarverslag 2021 en nieuwe website VBe NL

Het jaarverslag over 2021 van VBe NL is gepubliceerd op onze website. Hiermee kijken we terug naar een bewogen tweede coronajaar in 2021. Tegelijkertijd maken we graag van de gelegenheid gebruik en presenteren we u onze nieuwe website. In een nieuw jasje gestoken met een frisse look & feel.

 

Nieuwe website

Op de nieuwe website is veel interessante informatie te vinden, met name:

  • onze actuele nieuwsberichten: klik hier
  • een google maps kaartje waar u al onze leden kunt vinden: klik hier
  • een vacaturesite waar leden hun vacatures kunnen plaatsen: klik hier

 

Jaarverslag 2021

Hoe is het de leden en VBe NL het tweede coronajaar vergaan?  Voorzitter Peter Hoes staat er nadrukkelijk bij stil in zijn voorwoord. “De avondklok leidde tot extra opdrachten voor beveiligingsbedrijven omdat agressie en geweld toenam.” Dit tweede jaar kon niet zonder gevolgen blijven.

Gelukkig bleef het aantal nieuwe leden groeien. Ook voor onze vereniging die eind 2021 68 leden telde, een groei met 48 leden.  Hiermee vestigen we definitief onze positie als grootste breed-sectorale veiligheidsorganisatie in Nederland.

We nemen u in het jaarverslag mee naar enkele bijzondere kenmerkende geluiden uit berichten van het jaar 2021. Nieuwsgierig?

Lees het Jaarverslag 2021

Recente Berichten

Nieuws (successen!) van onze VVNL-leden

XXL Safety

BO beveiligings- en adviesbureau

Vol vermogen

Schrijf je in voor de nieuwsbrief